3. kolo - 24.srpna 2024 - Krajský přebor

SK Šluknov - FK Velké Hamry B

Šluknov Velké Hamry B

4:2 (3:1)

Další utkání s kvalitním soupeřem jsme zvládli

V sobotu 24. srpna 2024 se odehrálo třetí kolo Krajského přeboru Libereckého kraje, ve kterém se střetli domácí SK Šluknov a TJ Velké Hamry B. Zápas, který začal v 17:00, přinesl divákům vzrušující podívanou plnou gólů a skvělých individuálních výkonů.

Utkání začalo pro domácí tým SK Šluknov výborně, když již ve 3. minutě otevřel skóre Lukáš Hlávka po rohovém kopu. Šluknov tím získal rychlou výhodu a pokračoval v tlaku na soupeře. V 12. a 24. minutě se prosadil Josef Bartoš, který po dvou krásných akcích zvýšil vedení domácích na 3:0. Bartošovy góly byly výsledkem dobře sehrané kombinace celého mužstva.

TJ Velké Hamry B však nesložily zbraně a ve 35. minutě snížil Martin Chlum na 3:1, což hostům dodalo naději na obrat. Druhá polovina utkání byla zpočátku opatrnější, ale v 82. minutě Jakub Macháček opět snížil náskok domácích na rozdíl jediného gólu, čímž přinesl do závěru zápasu drama. Rozhodující okamžik však přišel ve 84. minutě, kdy kapitán mužstva SK Šluknov, Jakub Dobeš, předvedl krásnou individuální akci a zvýšil na konečných 4:2. Tento gól definitivně zajistil Šluknovu tři body a vítězství na domácím hřišti.

Hráči SK Šluknov podali od začátku zápasu výkon na hranici svých možností a zaslouženě si připsali tři body do tabulky. Výrazné poděkování patří také fanouškům, kteří neúnavně povzbuzovali svůj tým od první minuty a vytvořili skvělou atmosféru.

V příštím kole, které se odehraje tuto sobotu, se Šluknov poprvé představí na venkovním hřišti, kde změří síly se Sokolem Pěnčín. Tým si klade za cíl pokračovat ve své vítězné sérii a přivézt si další body.

Branky : Hlávka Lukáš (3'), Bartoš Josef (12', 24'), Dobeš Jakub (84') - Chlum Martin (35'), Macháček Jakub (82')

Rozhodčí : Chládek David - Švec Martin, Opelt Aleš
ŽK : Dvořák František - 0
Návštěva : 130 diváků

Sestava Šluknova : Štětkář Jakub - Holešovský Antonín, Holešovský Antonín ml., Čurgali Ladislav, Hlávka Lukáš (78' Polák Milan), Dobeš Jakub, Dvořák František, Bartoš Josef (46' Šimek Jan), Stromecký Petr, Zabilka Daniel, Vostrovský Martin (73' Hemerka René)

Sestava Velkých Hamrů : Bureš Vladimír - Javůrek Patrik, Mihalo Daniel (60' Sochor Milan), Zounek Filip, Bím Matyáš (60' Strnad Štěpán), Tokár David (73' Vu Hoang Nam), Štěpánek Michal, Jeřábek Filip, Janda David (36' Novák Jakub), Macháček Jakub, Chlum Martin (73' Fišer Lukáš)

( Miloslav Šulc )

Sestřih utkání

Sedmihorky - Vilémov 0 : 2 (0:2) Lomnice n.P. - FC Pěnčín 1 : 3 (1:3) Železný Brod - Višňová 2 : 2 (1:1)
Nový Bor - Košťálov 0 : 0 (0:0) Stráž pod Ralskem - Chrastava 3 : 3 (0:1) Bělá - Frýdlant 4 : 2 (2:2)
Skalice - Sokol Pěnčín 3 : 2 (1:0)